تاریخچه شرکت TÜV

تاریخچه ما بر پایه کیفیت استوار است

شرکت هایی که در تحت نام TÜV به صورت بین المللی فعالیت می نمایند از پشتوانه بیش از ۱۰۰ ساله خود برای ارائه خدمات مورد نظر مشتریان خود بهره می برند

تائیدیه های بین المللی

اعتبار از مراجع مختلف بین المللی افتخار ماست

شرکت TÜV INTERCERT GmbH در راستای ارائه خدمات مورد نیاز به سازمان ها و اشخاص همواره سعی داشته که گواهینامه های خود را تحت اعتبار بالاترین مراجعه اعتباردهی صادر نماید

ردیابی گواهینامه ها

هر ادعایی قابل اثبات می باشد

لذا کلیه گواهینامه هایی که تحت اعتبار و عنوان TÜV صادر می شود قابلیت ردیابی به مراجع معتر بین المللی را دارا می باشند

فعاليت شركت توف اینترسرت آلمان در زمينه انجام بازرسي های فنی، تائيد و صدور گواهینامه مبتنی بر استانداردهای محصولی و تائید صلاحيتهای فردی و صدور گواهینامه های صلاحیت های فردی متمركز بوده و با شكل گيری شاكله سیستم هاي مديریتي بين المللي در اين شاخه نيز گسترده گرديده و از جمله اولين شركت های فعال در زمينه صدور گواهينامه ها و برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با سيستم هاي مدیریتی نظير ISO 9001، ISO/IEC 27001، ISO 50001، ISO 14001، ISO 22000، BS OHSAS 18001 و غیره با بهره گيري از مرجع اعتبار بخشی ملی و بین المللی و همچنين ساير سيستمهاي مديريتي از قبيل ISO 55001 , ISO/TS 29001 ، HSE و غيره مي باشد.

شرکت توف اینترسرت ایران با هدف ارائه خدماتی با کیفیت بین المللی و در راستای حمایت از سازمان هایی که به دنبال نیل به دستیابی به کیفیت در ارائه کالا و خدمات با استفاده از گواهینامه های محصولی، دریافت خدمات بازرسی فنی و یا استقرار سیستم مدیریت اثربخش می باشند از سال ۱۳۸۶در ایران تشکیل شده است و از زمان شروع فعالیت در ایران با اتکا به تجارت چندین دهه خود همواره در راستای اصول اخلاقی و حرفه ای خود سعی در ارائه خدمات به کلیه متقاضیان داشته است.

ارائه خدمات صدور گواهینامه به صورت حرفه ای، اثربخش و با هزینه ای متناسب با خدمات ارائه شده از جمله اهداف شرکت توف اینترسرت ایران می باشد. توف اینترسرت ایران هدف اصلی خود را براساس آن قرار داده است تا با ارائه کامل خدمات، نقشی درخور جایگاه خود در اقتصاد جهانی و وظایف اجتماعی ایفا کند.

اولویت اول در توف اینترسرت مشتریان هستند؛ لذا با ارائه خدماتی یکسان در هر نقطه از دنیا برآورده کردن خواسته های آنها را وظیفه خود می دانیم.

خط مشی توف اینترسرت ایران

توف اینترسرت ایران بازرسی ها، ممیزی ها و ارائه خدمات آموزشی خود را براساس تائیدیه از مراجع بین المللی و بر مبنای استانداردهای ISO/IEC 17020، ISO/IEC 17021، ISO/IEC 17024، ISO/IEC 17025، ISO/IEC 17065  و منطبق بر درخواست متقاضیان و خط مشی سازمان های گواهی دهنده و خط مشی شرکت TÜV INTERCERT GmbH را انجام و گواهینامه های مربوطه را صادر می نماید.

انجام ممیزی بر مبنای استانداردهای فوق و بر اساس الزامات متقاضیان با تمرکز بر موارد زیر صورت می گیرد:

  • یکی از مهمترین پارامترها در توف اینترسرت ایران در نظر گرفتن و برآورده نمودن خواسته های مشتری و انجام فرآیند صدور گواهینامه با فراهم نمودن بهترین امکانات از نقطه نظر اقتصادی، ایجاد ارزش افزوده و زمان می باشد
  • تلاش ما، تمرکز بربهبود عملکرد سیستم های مدیریتی در سازمانها و کمک در بکارگیری حداکثر توان آنها در جهت استقرار هرچه بهتر و به روز آوری در سیستم های مدیریتی و همچنین تائید کیفیت محصولات تولیدی و خدمات ارائه شده توسط سازمان می باشد.
  • خط مشی توف اینترسرت ایران مستقل از منافع سیاسی و اقتصادی بوده و ضمن عدم تاثیر پذیری از پارامترهای مذکور در برابر گروه های ذینفع خود هیچگونه تبعیضی را در ارائه خدمات قائل نخواهد شد.
  • در توف اینترسرت ایران سیستم بررسی شکایات مشتریان را بنا نهاده ایم و اعتقاد داریم شکایات و نظرات مشتریان راهگشای همیشگی ماست.